FİRMA PROFİLİ       

Firmamız 2 ortaklı olarak Ayaz Group Çatısı altında toplanmıştır Ayaz Yapı Malzemeleri ve İnşaat San. TİC. Ltd. Şti.İstanbul’un Ümraniye ilçesinde 2007 yılı Nisan ayından itibaren faaliyet göstermeye başlamış olup 01.01.2020 tarihinden itibaren Ayaz Yapı Malzemeleri A.Ş. olarak devam etmektedir. Firmamız inşaat, ısıtma, soğutma, havalandırma ve mekanik konularında  malzeme satışı yapmaktadır. Faaliyet konularımız ile ilgili sektörümüzün saygın firmaları ile çalışmaktayız. Kuruluş yılından bu güne kadar bir çok resmi ve özel müşterilerimizin; malzeme teminini zamanında ve birinci sınıf hizmet ile yerine getirdik. Firmamızın kuruluşumuzdan bu güne kadar ve hızla artan bir müşteri portföyü oluşmuştur. 
Firmamız toptan mekanik tesisat ve doğalgaz malzemeleri üzerine satış yapan bir firma olup bir çok üretici firmanın bölge bayiliğini elinde bulundurmaktadır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu teknik personel ve makine mühendislerimizle portföyümüzdeki firmalara teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile de yalnız malzemeyi satmak değil müşterilerimizin sorunlarında çözüm bulmak amacında ve hedefindeyiz.

VİZYONUMUZ

AYAZ YAPI’nın ısıtma, soğutma, doğalgaz, havalandırma izolasyon ve mekanik alanlarındaki tüm ürün gamlarını elinde bulunduran bunları en uygun fiyat, kalite ve en iyi hizmet ve satışını gerçekleştirmeyi hedefleyen, en çok bilinen, tercih edilen ve güven duyulan firma olmasını sağlamak. Ülkemiz sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ

Oluşturmuş olduğumuz kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde müşteri şartlarına ve mevzuat şartlarına tam uygunluk, hız ve güvenilirlik kalite yönetimimizin ve tüm faaliyetlerimizin ana ilkesidir.Hizmet kalitemizin ve güvenilirliğinin bir kanıtı olan prosedürlerini oluşturduğumuz ve uygulamakta olduğumuz Kalite Yönetim Sistemimizin bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek sertifikalandırılması için tüm bölümlerimizle, birlikte bir ekip olarak gerekli çabaları gösteririz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kuruluşumuzun varlığının nedeni olan müşterilerimizin memnuniyet, şikayet ve önerilerinin alınması için bir sistem oluşturulmuştur. Bu sistemle her türlü veri tarafımızdan toplanmakta ve bununla ilgili sonuçlar ilgili kişilere uygulanan prosedüre uygun olarak iletilmekte ve gerekli düzeltmeler yapılmaktadır.

EĞİTİM VE TAKIM RUHU

Kuruluşumuzda çalışanları ile iç ve dış tedarikçilerimizin gelişimini kalitemizin gelişimi olarak algılayıp çalışanlarımızın iş becerisini, verimliliğini, bilgisini ve takım ruhuna inancını artırıcı eğitimleri ve sosyal faaliyetleri katılır ,düzenler ve uygularız.

İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE SAĞLIĞI

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken personelimizin sağlığı, güvenliği ve içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık her zaman ön plandadır.

SÜREKLİ GELİŞİM

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken personelimizin sağlığı, güvenliği ve içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık her zaman ön plandadır.

FAALİYET KONULARIMIZ

A – ÜRÜN SATIŞI: 
  1. Doğalgaz tesisatları  
  2. Klima ve havalandırma 
  3.  Kalorifer tesisatı ve sıhhi tesisatlar
  4. Güneş enerjisi ve sistemleri
  5. Brülör tesisatları
  6. Endüstriyel tesis ve fabrika havalandırmaları 
  7. Altyapı

 

İLETİŞİM

Sosyal Medya